Розрахунок додаткових нарахувань

Матеріал з Wiki Nash Kraj
Перейти до: навігація, пошук

Для створення документу розрахунок додаткових нарахувань виберіть в меню «Зарплата» - «Расширенный способ начисления ЗП» - «Расчет дополнительных начислений».(мал.1)

мал.1


Створіть новий документ за допомогою кнопки (або натисніть клавішу Insert або виберіть меню Действия - Добавить). З’явиться вікно вибору виду операції документа, у якому потрібно вибрати необхідний вид операції: Расчет больничных, Отпускные, Прочее.(мал.2)

мал.2


В новому документі необхідно заповнити такі реквізити: дата створення документа, організація, відповідальний, серія та номер лікарняного листа, тип/причина додаткових нарахувань (звернути увагу на колонку «Для типа документа»). Також необхідно вибрати працівника та період по якому робляться додаткові нарахування.(мал.3),(мал.4)

мал.3


мал.4


Після заповнення усіх реквізитів переходимо на закладку «Расчет среднего зароботка», на якій заповнюємо період, вид розрахунку, відсоток виплати. Число місяців і сума середнього розраховується автоматично, для цього необхідно натиснути кнопку «Заполнить» і «Расчитать» у таблиці «Заполнение». Після цього переходимо на закладку «Начисления» і натискаємо кнопки «Заполнить» і «Расчитать».(мал.5)

мал.5


Якщо потрібно всі нарахування проводити періодом документа, необхідно відмітити галочкою «Все документы проводить периодом документа». Якщо ж потрібно деякі дні виключити з нарахування, необхідно відмітити галочкою «Исключать дни начислений», при цьому з’явиться ще одна закладка на якій потрібно добавити необхідні нарахування із списку «Начисления организации».(мал.6),(мал.7)

мал.6


мал.7


Після закінчення операцій над даним документом, його можна надрукувати, записати, закрити натиснувши на відповідні кнопки внизу документа.