Додаток №3. Здійснення поповнення рахунків

Матеріал з Wiki Nash Kraj
Перейти до: навігація, пошук

Для здійснення поповнення рахунків, потрібно зайти в торгівлю натиснувши на клавіатурі F4, або мишкою по значку Торгівля, або через головне меню Документи -> Торгівля, та натиснути F10, або мишкою по значку Торгівля . З’явиться вікно «Прийом платежів»:

Прийом платежів


Для проведення поповнення мобільних рахунків, введіть номер телефону (оператор визначиться автоматично, про що сповістить логотип) та суму платежу (увага, з введеної суми вираховується комісія), та натисніть «Прийняти», або Ентер. З’явиться вікно перевірки даних, якщо дані введено вірно натисніть «ОК», якщо не вірно натисніть «Відмова» та виправте помилку в даних.

Підтвердження


Після натискання «ОК», ПК Каса з’єднається з сервером поповнення:

Прийом платежів


Після успішно з’єднання, з’явиться вікно «Пробиття чека», де потрібно ввести отримані кошти від покупця та натиснути F5, для пробиття чека.

Якщо з’єднання не пройде успішно, з’явиться відповідне вікно з детальним описом проблеми, в цьому випадку поповнення не здійсниться.

Для проведення поповнення рахунків: інтернет операторів, комунальних платежів, чи інших платежів, потрібно у вікні «Прийом платежів» з лівої сторони вибрати потрібний платіж, ввести номер рахунку і суму платежу та провести оплату так само, як і за поповнення мобільних рахунків.

Якщо покупець поскаржився, що кошти на рахунок не прийшли, в такому випадку потрібно:

1. Перевірити номер поповнення в чеку з номером абонента.
2. Знайти відповідний документ (номер чека) в списку документів.
3. Натиснути «Перепровести поповнення».
4. Якщо платіж був успішним, з’явиться вікно з повідомленням, це означає що платіж пройшов і покупцю потрібно зателефонувати до свого оператора.
Увага!


Чек з поповненням


Якщо поповнення було здійснене на невірний номер, в такому випадку потрібно:

1. З чека виписати номер поповнення (рахунок), дату поповнення та суму поповнення.
2. Створити заявку на сайті підтримки, на відділ ПК КАПІТАЛ, та вказати дані з пункту 1.

Послугу відміни платежу надає тільки оператор Київстар і тільки в день проведення поповнення.Поповнення на МТС можна перевести на інший номер лише в день поповнення і лише в тому випадку, якщо сума поповнення перевищує 100 грн.

Зразок чека з поповненням:

Чек з поповненням