Довідник «Рекомендовані ціни»

Матеріал з Wiki Nash Kraj
Перейти до: навігація, пошук

Довідник "Рекомендовані ціни" призначений для встановлення націнки до рекомендованої ціни реалізації тютюнових виробів (такі дії можна проводити і з іншими товарами).
Запустити довідник «Рекомендовані ціни» можна кількома способами: за допомогою головного меню (Довідники/Основні/Рекомендовані ціни), за допомогою «інспектора довідників» («Основні»/Рекомендовані ціни).

Головне вікно довідника «Рекомендовані ціни» має вигляд.


Даний довідник поділений на три частини:
1.Товари, в яких встановлено рекомендовану націнку до ЦР.
2.Рекомендовані ЦР (ціни на упаковці цигарок).
3.Список товарів.

Щоб додати товар, потрібно знайти і вибрати його у списку товарів і натиснути відповідну кнопку Додати в документ, що знаходиться на панелі інструментів. Після цього з'явиться вікно, в якому потрібно встановити відсоток націнки до рекомендованої ціни реалізації (тобто відсоток націнки до ціни, яка вказана на упаковці сигарет), зазвичай, це відсоток акцизного податку (до 5%).


Натиснути прийняти, товар з'явиться у вікні зверху. Далі потрібно вибрати цей товар і у вікні справа (Рекомендовані ЦР (ціни на упаковці цигарок)) і для створення рекомендованої ЦР (ціна, яка вказана на пачці цигарок) натиснути відповідну кнопку на панелі інструментів довідника

Новий товар


З'явиться вікно, в якому потрібно ввести ЦР (ціна, яка вказана на пачці цигарок) і натиснути прийняти. Таких записів можна створити кілька з різними цінами.


При пробитті даної позиції на касі, з'явиться вікно, в якому потрібно вибрати ЦР (ту яка вказана на упаковці цигарок) і натиснути ОК.


Після цього товар з'явиться у списку товарів для пробиття, але вже з урахуванням націнки (ЦР, що вказана на пачці + націнка, яку встановлювали у довіднику "Рекомендовані ціни" в Складі).