Довідник "Шаблони автозамовлення". Функціональні можливості

Матеріал з Wiki Script Solutions
Версія від 08:49, 20 травня 2016, створена Okravchuk (обговореннявнесок) (Створення шаблонів автозамовлення)

Перейти до: навігація, пошук

Довідник «Шаблони автозамовлення» — призначений для організації роботи з автозамовленнями, шляхом створення електронного графіку завмовлень відповідно до періодичності поставок.

Запустити довідник «Шаблони автозамовлення» можна кількома способами: за допомогою головного меню (Довідники/Основні/Шаблони автозамовлення), за допомогою «інспектора довідників» («Основні»/«Шаблони автозамовлення»). Головне вікно довідника «Шаблони автозамовлення» має вигляд (мал. 132).

мал. 132


Опис елементів вікна:

1 - додає новий запис.
2 - редагує створений запис.
3 - видаляє створений запис.
4 - оновлює довідник.
5 - кешування даних.
6 - створення автозамовлення з шаблону на сьогоднішній день.
7 - фільтр відображення створених шаблонів по складах.

Опис колонок:

  • id - ідентифікатор запису;
  • Примітка - короткий опис запису;
  • Кількість проаналізованих днів - кількість днів, які аналізуються при створенні замовлення;
  • На скільки днів замовити - кількість днів, на які робиться замовлення;
  • Кількість ТМ - кількість торгових марок, які входять в замолвення;
  • Категорія - день, на який буде створене замовлення;
  • Постачальник;
  • К-ть товарів - кількість товарів, які входять в замовлення;
  • Тип аналізу - тип аналізу при створенні замовлення;
  • Склад.

Створення шаблонів автозамовлення

Натиснути кнопку додати запис Додати запис. На вкладці «Основні», потрібно вказати примітку, категорію (день, на який буде створюватися автозамовлення), постачальника та склад. Натиснути «Продовжити».

На вкладці «Аналіз», потрібно проставити на скільки днів замовляється товар, вибрати кількість проаналізованих днів, або період аналізу. Натиснути «Прийняти» (мал. 133).

Av11.png
Av10.png


Якщо поле "На скільки днів замовити", менше 7 днів (наприклад 6 днів), а поле "Кількість проаналізованих днів" більше або рівне 7 дням (наприклад 7 днів), то під аналіз попадає розхід по чекам за наступні дні з вибраного періоду (в прикладі категорія - вт):

Av12.png



Після внесення даних на вкладках «Основні» та «Аналіз», з’явиться вікно вибору торгових марок (мал. 134).

Для того щоб добавити потрібну торгову марку в автозамовлення, потрібно відшукати її в списку зліва та натиснути кнопку Додати запис, для видалення з автозамовлення ТМ потрібно відшукати ТМ в списку з права та натиснути кнопку Забрати запис. Після вибору необхідних ТМ, потрібно закрити вікно.

мал. 134


Після цього створений шаблон буде відображатися в категорії (день тижня; без категорії), яку було обрано при створенні шаблону.

Створення автозамовлення з шаблону автозамовлення

Для створення автозамовлення з усіх шаблонів сьогоднішнього дня, потрібно натиснути кнопку «Створити сьогоднішні» (мал. 135).

мал. 135


мал. 136


По замовчуванню стоїть помітка «Усі» (мал. 136) (будуть створенні замовлення для всіх шаблонів сьогоднішнього дня), якщо необхідно створити для окремих шаблонів, потрібно зняти помітку «Усі», та поставити помітку біля потрібних шаблонів і натиснути «Виконати». Якщо необхідно створити автозамовлення з шаблонів іншого дня, необхідно вибрати потрібний день з випадаючого списку «Категорія».

Для створення автозамовлення з потрібного шаблону, необхідно вибрати шаблон натиснути ПКМ, та натиснути «Створити автозамовлення» (мал. 137).

мал. 137


Після цього заходимо в довідник автозамовлення, де будуть відображені створені замовлення з шаблонів, якщо автозамовлення не відображаються, необхідно оновити довідник «Автозамовлення» натиснувши кнопку Оновити, та перевірити чи правильно вказаний «Робочий період», та фільтр «Склад» (мал. 138):

мал. 138