Відмінності між версіями «Покупка товарів та послуг»

Матеріал з Wiki Script Solutions
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 17: Рядок 17:
 
[[Файл:1cb31.PNG|центр|frame|<span style="margin-left:50%">мал.4</span>]]
 
[[Файл:1cb31.PNG|центр|frame|<span style="margin-left:50%">мал.4</span>]]
 
<br clear="all"/>
 
<br clear="all"/>
  '''ПОРАДА'''<br clear="all"/>Вибір значення реквізиту документа з довідника значно спрощується, якщо Ви пам'ятаєте найменування елемента довідника (наприклад, контрагента), або хоча б початок найменування. Тоді досить почати вводити це найменування. Якщо ж Ви не пам'ятаєте найменування елемента довідника, то необхідно скористатися кнопкою [[Файл:1cbb5.PNG]]  або клавішею F4 для вибору елемента з повного списку. Також, як правило, повний список елементів відкривається для вибору по натисканню клавіші Enter, якщо реквізит документа не заповнений.
+
  '''ПОРАДА'''<br clear="all"/>Вибір значення реквізиту документа з довідника значно спрощується, якщо Ви пам'ятаєте найменування елемента довідника<br clear="all"/>(наприклад, контрагента), або хоча б початок найменування. Тоді досить почати вводити це найменування. Якщо ж Ви не пам'ятаєте найменування елемента довідника, то необхідно скористатися кнопкою [[Файл:1cbb5.PNG]]  або клавішею F4 для вибору елемента з повного списку. Також, як правило, повний список елементів відкривається для вибору по натисканню клавіші Enter, якщо реквізит документа не заповнений.

Версія за 12:07, 29 липня 2016

Надходження товарів від постачальника в «1С:Бухгалтерії 8» відображається документом Надходження товарів і послуг з видом операції покупка, комісія. У цей документ вводяться дані із прибуткової накладної, отриманої від постачальника. 1. Відкрийте список документів Надходження товарів і послуг (у новій інформаційній базі список не містить документів).Для цього в меню Покупка виберіть пункт Надходження товарів і послуг. 2. Створіть новий документ Надходження товарів і послуг з видом операції покупка, комісія натисканням кнопки 1cbb2.PNG (Додати) (або натисніть клавішу Insert або виберіть меню Дії — Додати). Заповніть реквізити документа значеннями.(мал.1)

мал.1


3. Для заповнення реквізиту Склад додайте в список складів новий склад — «Основний склад». Для цього в поле Склад документа натисніть на кнопку вибору 1cbb5.PNG , відкриється список Склади (місця зберігання). Додайте новий склад натисканням кнопки 1cbb2.PNG (Додати) (або натисніть клавішу Insert або виберіть меню Дії — Додати). Заповніть у формі Склади (місця зберігання) значення реквізитів так, як показано на малюнку. Натисніть кнопку ОК у формі Склади (місця зберігання). Натисніть кнопку ОК у формі списку складів. 4. На закладці Товари вкажіть товари, вибираючи їх зі списку номенклатури. Введіть вручну кількість і ціну товарів. Рахунки обліку при цьому підставляться в документ автоматично.

ПОРАДА
Для швидкого заповнення табличної частини можна викликати список номенклатури в режимі підбора (кнопка Підбір над табличною
частиною документа).Двічі клацаючи мишею по обраних записах, можна перенести ці дані в табличну частину документу. Для
автоматизації обліку затрат по місцях зберігання при створенні складу потрібно створити аналогічний підрозділ.


5. Щоб переглянути бухгалтерські проводки, сформовані документом, натисніть кнопку в командній панелі форми документа.(мал.2) (мал.3)

мал.2


мал.3


6. Закрийте форму документа Надходження товарів і послуг. Для цього натисніть на кнопку Закрити в нижній частині форми документа. Документ зареєстрований в інформаційній базі.(мал.4)

мал.4


ПОРАДА
Вибір значення реквізиту документа з довідника значно спрощується, якщо Ви пам'ятаєте найменування елемента довідника
(наприклад, контрагента), або хоча б початок найменування. Тоді досить почати вводити це найменування. Якщо ж Ви не пам'ятаєте найменування елемента довідника, то необхідно скористатися кнопкою 1cbb5.PNG або клавішею F4 для вибору елемента з повного списку. Також, як правило, повний список елементів відкривається для вибору по натисканню клавіші Enter, якщо реквізит документа не заповнений.