Продаж товарів та послуг

Матеріал з Wiki Nash Kraj
Перейти до: навігація, пошук

В «1С:Бухгалтерії 8» автоматизований облік операцій оптового, роздрібного й комісійного продажу товарів, а також облік операцій відвантаження без переходу права власності. Розглянемо відображення операцій продажу товарів на прикладі оптової реалізації. Оптова реалізація товарів оформляється документом Реалізація товарів і послуг з видом операції продаж, комісія (що саме оформляється: продаж товару або передача на комісію, буде визначатися за умовами договору з контрагентом). Документ Реалізація товарів і послуг можна ввести на підставі документа Рахунок на оплату покупцю.
1. У списку документів Рахунок на оплату покупцю виділіть створений раніше документ і натисніть на кнопку 1cbb6.PNG (або клацніть правою кнопкою миші й у меню, що відкриються, виберіть На підставі). Виберіть у запропонованому списку — Реалізація товарів і послуг.(мал.1)

мал.1


2. Автоматично буде створений новий документ Реалізація товарів і послуг. У документі на підставі даних документа Рахунок на оплату покупцю заповнені всі реквізити й відомості товари, що продаються (на закладці Товари).(мал.2)

мал.2


3. Натисніть кнопку 1cbb6.PNG в командній панелі форми документа «Реалізація товарів і послуг» для проведення документа.
4. З форми документа Реалізація товарів і послуг можна роздрукувати паперовий документ Видаткова накладна. Для цього натисніть кнопку Видаткова накладна в нижній частині форми документа.(мал.3)

мал.3


5. Натисніть кнопку Закрити у формі документа Реалізація товарів і послуг.