План рахунків бухгалтерського й податкового обліку

Матеріал з Wiki Nash Kraj
Перейти до: навігація, пошук

«1С:Бухгалтерія 8" містить план рахунків бухгалтерського й податкового обліку. План рахунків в програмі заповнений наперед визначеними рахунками й субрахунками, регламентованими законодавством. Користувач не може видаляти і додавати нові рахунки й субрахунку в плани рахунків.
План рахунків бухгалтерського й податкового обліку.
План рахунків бухгалтерського й податкового обліку відповідає Наказу Міністерства Фінансів України "Про твердження Плану рахунків бухгалтерського обліку й Інструкції про його використання" від 30 листопада 1999р. №291. Склад рахунків, організація аналітичного, валютного, кількісного обліку на рахунках відповідають вимогам законодавства по веденню бухгалтерського обліку й відбиттю в звітності План рахунків бухгалтерського обліку можна відкрити з меню Підприємство - Плани рахунків - План рахунків бухгалтерського обліку або Операції - Плани рахунків - План рахунків бухгалтерського обліку.

мал.1


У командній панелі форми плану рахунків бухгалтерського обліку перебувають кнопки, за допомогою яких Ви можете одержати додаткову інформацію з обраного рахунку:
• сформувати різні звіти, наприклад "Оборотно - сальдову відомість по рахункові" або "Картку рахунку" - кнопка Звіти;
• познайомитися з описом рахунку бухгалтерського обліку - кнопка Опис рахунку;
• переглянути записи в журналі проводок - кнопка Журнал проводок;
• перейти до списку субконто - кнопка Субконто.
За допомогою кнопки Печать можна вивести на екран і роздрукувати план рахунків бухгалтерського обліку "1С:Бухгалтерії 8", як у вигляді простого списку рахунків, так і у вигляді списку з докладним описом кожного рахунку