Довідник «Ваги». Функціональні можливості

Матеріал з Wiki Nash Kraj
Перейти до: навігація, пошук

Синхронізація ваги, яка підключена до локальної мережі (ethernet) в ПК Капітал відбувається через довідник Ваги (мал. 192).

мал. 192


Довідник Ваги містить поля:

1 – список ваг;
2 – інформаційне поле ваги - відображається тип вибраної ваги, та параметри синхронізації;
3 – список товарів, які доступні для синхронізації вибраної ваги.

Додавання, редагування та видалення ваг

Щоб додати нову вагу в список, потрібно натиснути Новий запис, вписати ІР адресу ваги, назву – яка буде відображатися в списку, вибрати тип ваги (модель ваги) та натиснути «Прийняти». Увага, потрібно вводити власні налаштування ІР та тип ваги, на зображеннях наведено приклад (мал. 193).

мал. 193


Для редагування параметрів ваги, виберіть вагу зі списку та натисніть Редагувати запис

Для видалення ваги зі списку, виберіть вагу та натисніть Видалити запис

Щоб провести синхронізацію, виберіть потрібні ваги зі списку, та натисніть кнопку Редагувати запис. Хід синхронізації ваги буде відображатися у вікні «Синхронізація ваг» (мал. 194).

мал. 194


В синхронізації товарів з вагою через СОМ порт змін не було, синхронізація відбувається через головне меню ПК Капітал – «Синхронізація» – «…з вагою».

Вага BIZERBA

Для ваги самообслуги BIZERBA вікно синхронізації має інший вигляд (мал. 195).

мал. 195


1 – список товарів, які доступні для синхронізації вибраної ваги;
2 – кнопки зміни параметрів товару.

Вибравши товар зі списку і натиснувши кнопку "Змінити відділ та параметри" з'явиться вікно, у якому можна вибрати відділ, до якого відноситься товар (мал.196) (відділи не можна редагувати чи додавати, їх всього 7) та чи проводити контрольне зважування на касі(по замовчуванню "Ні") (мал.197).

мал. 196


мал. 197


Оскільки на даній вазі для кожного товару є зображення, то в капіталі є можливість вибрати та редагувати зображення для вибраного товару. Для цього потрібно вибрати потрібний товар та натиснути кнопку "Редагувати зображення", після цього відкриється вікно завантаження та редагування зображення (мал.198).

мал. 198


Для синхронізації зображень на ваги натисніть кнопку "Синхронізувати зображення", відкриється вікно синхронізації зображень, в якому можна вибрати чи синхронізувати на ваги всі зображення чи лише змінені сьогодні (мал.199).

мал. 199


Якщо для товару в пункті "Контрольне зважування" вибрано "Так", то на касі, при пробитті товару з'явиться вікно. (мал.200)

мал. 200


Якщо вага товару відповідає вазі, яка вказана на етикетці (можлива похибка 4 грами), то у вікні з'явиться товар (мал.201)

мал. 201


Якщо ж вага товару буде більшою, ніж вказана на етикетці (більшою ніж на 4 грами), то з'явиться відповідне повідомлення і товар не пробиватиметься (мал.202).

мал. 202


Для проведення контрольного зважування до каси, через СОМ-порт повинні бути підключені ваги і в конфігураторі проставлена галочка на пункті "контрольне зважування" (мал.203).

мал. 202


Увага!!!

Ваги мають обмежену кількість полів для запису товарів – 7500 товарів. Якщо код товарів (які заливаються на вагу) більший за 227500 чи 287500 (22, 28 тип ваги), його потрібно змінити на менший із доступних кодів.

Пояснення: товар з кодом 227501 чи 287501 (22, 28 тип ваги), на вагу не буде зливатися, якщо змінити код на 225501 чи 285501, перед тим переконавшись, що цей код ще не присвоєний іншій позиції – то ці товари будуть заливатися на вагу.


Автоматизація присвоєння вагових кодів

При створенні або редагуванні товару, у випадку якщо йому присвоюється признак "Ділимий", перед натисненням кнопки "Прийняти" потрібно здійснити наступні кроки:

1) Виберіть номер ваги 22 або 28 (по замовчуванню 22);

2) Максимальна к-ть можливих кодів (по замовчуванню 4000). Після натиснення "Прийняти" програма автоматично присвоює вільний код з заданого діапазону та номеру ваги, або при його відсутності забирає код у вагового товару (відповідно до номеру ваг) залишок якого = 0 (в діапазоні від -0,001 до +0,001) і не було руху останні 90 днів.

Термін придатності для етикетки

Вибравши вагу, у вікні відображатимуться товари, які можна синхронізувати на цю вагу, їх ціна, залишок та термін придатності, який буде вказаний на етикетці.

Пробиття чеку
Для того, щоб змінити цей термін, потрібно вибрати товар, натиснути кнопку редагування на панелі Додати в документ в результаті цього з'явиться вікно редагування товару, в якому потрібно встановити термін придатності для фасування і натиснути продовжити-прийняти.

Пробиття чеку