Довідник "Моніторинг цін конкурентів". Функціональні можливості

Матеріал з Wiki Nash Kraj
Перейти до: навігація, пошук

Довідник «Моніторинг цін конкурентів» призначений для моніторингу цін на психологічний товар по конкурентах.

Даний довідник можна запустити кількома способами: за допомогою головного меню (Довідники/Додаткові/Моніторинг цін конкурентів), за допомогою «інспектора довідників» («Додаткові»/«Моніторинг цін конкурентів»).

Головне вікно довідника «Моніторинг цін конкурентів» має вигляд (мал. 178).

мал. 178


Таблиця довідника «Моніторинг цін конкурентів» включає в себе такі дані:

  • - порядковий номер (унікальний ідентифікатор для кожного документа);
  • Дата - дата проведення моніторингу;
  • Примітка;
  • Користувач – особа, яка створила документ.

Створення, редагування та видалення моніторингу

Створення моніторингу.

Для створення необхідно натиснути відповідну кнопку на панелі інструментів довідника або це можна зробити за допомогою комбінації гарячих клавіш Ctrl+N.

мал. 179


У вікні «Процедура створення акту психологічного асортименту» (мал. 179) необхідно вказати примітку та натиснути кнопку «Прийняти». В результаті буде створено новий моніторинг та відкриється вікно редагування цін конкурентів (мал. 180).

мал. 180


У вікні редагування цін конкурентів потрібно:

  • вибрати групу товарів [a];
  • вибрати позицію, на яку проводився моніторинг [b] (відображаються тільки ті товари, для яких стоїть відмітка «психологічний»);

Відмітка «психологічний» проставляється в довіднику «Товари» при редагуванні запису (довідник «Товари» -> вибрати необхідну позицію -> натиснути кнопку «редагувати запис» -> вкладка "додатково" -> поставити помітку "психологічний")(мал. 181).

мал. 181


- натиснути на кнопку Додати в документ все, яка додасть вибрану позицію в документ [с]. Після натискання «додати в документ», з’являється вікно, в якому необхідно ввести ціни конкурентів, якщо товар акційний у конкурента – поставити помітку акційна ціна (помітка носить інформативний характер) (мал. 182).

мал. 182


Редагування моніторингу.

Для того, щоб змінити дані моніторингу необхідно, натиснути кнопку редагування на панелі інструментів (мал. 183).

мал. 183


Процес редагування договору аналогічний процесу його створення. Редагувати можна тільки сьогоднішній моніторинг.

Видалення моніторингу.

Для видалення моніторингу необхідно, вибрати відповідний моніторинг та натиснути кнопку видалення на панелі інструментів (мал. 184).

мал. 184


Створення акту переоцінки з моніторингу

Для створення акту переоцінки потрібно відкрити довідник «Моніторинг цін конкурентів», вибрати потрібний моніторинг, ПКМ --> Створити акт переоцінки (мал. 185).

мал. 185


Додати примітку, та натиснути «Прийняти» (мал. 186).

мал. 186


Відкрилося вікно редагування акту переоцінки. В акт переоцінки додались позиції , в яких ціна конкурентів була нижчою від ціни магазину (мал. 187).

мал. 187


Пояснення: при створенні моніторингу тільки дві позиції мали ціну конкурентів нижчу, тому вони відображаються в акті переоцінки (мал. 188):

Горілка Немирів 0,5л: Коньяк Ужгород 0,5л Закарпатський:
Редагування цін конкурента
Редагування цін конкурента
мал. 188

Для редагування націнки чи роздрібної ціни, потрібно вибрати позицію та натиснути Enter або натиснути кнопку Редагувати запис «Редагувати запис». В поле ЦР (з ПДВ) автоматично проставляється ціна конкурента (мал. 189).

мал. 189


Після редагування націнки чи роздрібної ціни, потрібно закрити акт переоцінки та зафіксувати його.

Друк моніторингу

Для друку необхідно виділити потрібний моніторинг, ПКМ -->Роздрукувати, далі натиснути «Прийняти». З’явиться вікно попереднього перегляду (мал. 190), для друку потрібно натиснути кнопку [[Файл:Image443.png|Друк]

мал. 190


Моніторинг цін конкурентів є обов’язковою щотижневою процедурою, у разі його відсутності буде кожного разу спрацьовувати пауза на вхід в довідник «Акти переоцінок» на 5 хвилин.