Виставлення рахунку на оплату покупцю

Матеріал з Wiki Nash Kraj
Перейти до: навігація, пошук

Для виставлення рахунку покупцю товарів і одержання друкованої форми рахунку (для надання покупцеві) використовується документ Рахунок на оплату покупцю.
1. Відкрийте список документів Рахунок на оплату покупцю. Для цього в меню Продаж виберіть пункт Рахунок на оплату покупцю.Створіть новий документ.Рахунок на оплату покупцю за допомогою натискання кнопки 1cbb2.PNG (або натисніть клавішу Insert або виберіть меню Дії — Додати). Заповніть реквізити документа значеннями.(мал.1)

мал.1


2. Для заповнення реквізиту Банківський рахунок (для організації ТОВ «Добро») додайте новий розрахунковий рахунок у список банківських рахунків організації. Для цього в поле Банківський рахунок документа натисніть на кнопку вибору 1cbb5.PNG , відкриється список Банківські рахунки. Додайте новий рахунок натисканням кнопки Додати (або натисніть клавішу Insert або виберіть меню Дії — Додати). Заповніть у формі Банківський рахунок значення реквізитів.(мал.2)

мал.2


Для заповнення реквізиту Банк натисніть на кнопку вибору 1cbb2.PNG , відкриється список банків. Додайте новий банк АКБ «ОТП БАНК» і заповніть відомості про ньог.(мал.3)

мал.3


3. Після заповнення всіх реквізитів натисніть кнопку Записати в нижній частині форми документа Рахунок на оплату покупцю. 4. Для одержання друкованої форми рахунку натисніть на кнопку Рахунок на оплату або кнопку Друк в нижній частині форми документа.(мал.4)

мал.4